Ziyaretçi Sayısı
00015915

Hakkımızda

DOĞACAN LTD ŞTİ 2003 yılından beri Türkiye de inşaat ve imalat sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız, bünyesine katmış olduğu BEŞYILDIZ Medikal ile çok kullanımlık; 112 acil,doktor,hemşire,cerrahi örtü,önlük ve ameliyat setleri ile tek kullanımlık; nonstreil ve streil cerrahi setler önlük ve ameliyat setleri antimikrobiyel (cerrahi setler,önlük hasta pijaması ameliyat setleri) üretimiyle büyümeye devam etmektedir.

Üretim tesislerinde yüksek teknoloji makineler bulundur BEŞYILDIZ Medikal İstanbul, Niğde, Bursa yurtdışında Hollanda, Ürdün, Yemen'de satış temsilcilikleri ile daha kısa sürede hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktadır.

Ürünlerimiz insan tenine uyumlu, antimikrobiyel, ter kokusu yapmayan, nefes alabilen A KALİTE ÜRÜNLEDİR.

Misyonumuz tıbbın gereği olan ürün yelpazesinde sürekli olarak geliştiren ahlaki ilkeleri olan öncü bir kuruluş olmaktır.       

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Mizyonumuz; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

DOĞACAN LTD ŞTİ ;  Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile imalatına devam etmektedir. Talep ve ihtiyaç durumunda sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.   

MEDİTEKS © 2020